MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tvålaskar 15286116
nr 1528 6116
Tvålaskar
3 pcs, Rörstrand, Sweden. Length: 14-25cm, wear, damages.
3 delar, Rörstrand. Längd: 14-25cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday Mars 20 2023
at 19:07:21
100 kr
150 kr
Rörstrand